15 25.4396136 92.1960997 1 0 4000 1 https://wyrta.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt
Advertisement ad1

Kiwa jop haka sngi wa le ka 2nd District Open Badminton Championship ka WJDSA

0 Comments

Jowai: Ka 2nd District Open Badminton Championship 2019 wa pynman da ka West Jaiñtia District Sports Association (WJDSA) kawa sdang haka 23 tarik uni u bnai ka wow kut ha kani ka 28 tarik uni u bnai ha Kiang Nangbah Indoor Stadium, Ladthadlaboh Dongmihsngi, Jowai, ynne da poi ko cha ka sngi wa le.

Kiwa jop ynne ka sngi man ki kamni ha wah:

Advertisement ad1

Under 13 Boys Single

U Lorence Dkhar da jop u ya u Kevin Bareh 21-13,21-11

Under 15 Girls Single

Ka Dahuni Litting da jop ko ya ka Tipsngi Niang 21-15,21-16

Under 17 Girls Single

Ka Leticia Passah da jop ko ya ka Aureliana Passah 21-15,21-12

Ka Mercia Dhar da jop ko ya ka Ardaki Papeng 19-21,21-11,21-10

Under 13 Boys Single

Semi Final

U Leminelson Suchiang da jop u ya u Rangkynsai Passah 21-5,21-11

Men’s Double

U Gregoreo Passah wa u Owawan Dkhar da jop ki ya u Sanctification Papang wa u Ewanmi Sutnga 18-21,21-14,21-15

U Armanroi Bamon wa u Rishanmi-oo Bamon da jop ki ya u Dabiang Law wa u Lam Iakai 21-11,21-15

40+ Men’s Single

U Mekit Sutnga da jop u ya u Ebhahmi Wett 21-12,21-18

Men’s Single

U Daymeniv Chullai da jop u ya u Ritre-oo Nongpluh 21-13,22-20

Under 17 Girls Single

Ka Dahuni Litting da jop ko ya ka Tipsngi Niang 18-21,21-13,21-14

Men’s Double

U Daymeniv Chullai wa u Damehi Kyndiah da jop ki ya u Da-oo Langshiang wa u Elad Dkhar 21-1,21-07

U Mekit Sutnga wa u Philip Bareh da jop ki ya u Rodrick Nongrum wa u Heimon Lyngdoh 21-15,21-08

40+ Men’s Double

U Rimilan Passah wa u Dawanohi Chullai da jop ki ya u Bhalang Lamare wa u Riki Challam 21-12,21-18

Under 19 Boys Double

U Deilangwa-oo Nongpluh wa u Ritre-oo Nongpluh da jop ki ya u Pynsuk Lamare wa u Emi-U-Ni Rymbai 21-07, 21-16

40+ Men’s Single

U Riki Pala da jop u ya u Yesterius Shangpliang 21-19,19-21,21-08

Under 19 Boys Single

U Deilangwa-oo Nongpluh da jop u ya u Sambul Lamare 21-6,21-14

Men’s Single

U Mebanker Chullai da jo u ya u Owawan Dkhar 21-18,21-17

Men’s Double

U Heimonmi Chullai wa u Dawanlang da jop ki ya u Inner Kyndiah wa u Chantre Bareh 21-12,21-17

Under 19 Boys Double

U Armanroi Bamon wa u Rishanmi-oo Bamon da jop ki ya u Gregoreo Passah wa u Owawan Dkhar 21-18,21-14

50+Men’s Single

U Ambrose Gatphoh da jop u ya u Stephen Blah 21-16,21-16

Men’s Single

Quarter Final

U Deilangwa-oo Nongpluh da jop u ya u Armanroi Bamon 19-21,21-8,21-09

Previous
Next

0 Comments

Leave a Reply